Hakkımızda

Biz Kimiz? 2018 yılından bu yana SANALTİCARET ekibi olarak 100 den fazla ithalatçı firma ile işbirliği içinde olup sizler için en yeni ürünleri araştırıp, en uygun fiyatlardan sizlerin beğenisine sunarak sizlere kârlı bir alışveriş sunmak kuruluşumuzun en temel amacıdır.                    

                       Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Alışveriş öncesinde olduğu gibi alışveriş sonrasında da müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok değerli. Biz Kimiz?

                       İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Sizde kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışan SANALTİCARETİNİZ.COM ‘dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

  Biz Kimiz? Sanalticaretiniz ailesi olarak 2018 yılının Mart ayında sizlere kaliteli bir hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınız olan ürünleri sizlere uygun fiyatlara ulaştırmak amacı ile çalışmaya başladık. Hedeflediğimiz konuma gelene kadar özenle ve durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Temel amacımız elbette ki müşteri memnuniyeti, başka bir deyişle satış odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Vermiş olduğunuz siparişlerinizi özenle hazırlıyoruz mesela paketleme ile aldığımız geri dönüşlerin%98’nin olumlu yönde olduğunu biliyor muydunuz?  Kargolarınız paketlenmeden önce kalite kontrol ekibimiz tarafından inceleniyor ve ek olarak olabildiğince hızlı bir şekilde kargoya teslim ediliyor. Sanalticaretiniz ekibi olarak satış esnasında verdiğimiz desteğin daha fazlasını satış sonrasında da sürdürüyoruz çünkü sizlerin memnuniyetiniz bizim için çok değerli. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler hakkında herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumda bize ulaşıp destek alabilirsiniz. Benzer şekilde siparişlerinizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda iade ve değişim seçeneklerimiz mevcuttur.

Biz Kimiz? Bize İnstagram hesabımızdan ya da mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Ek olarak sayfamızın iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.