Değişim Süreci

Dikkat Edilmesi Gereken Şartlar

İşlemlerinizi sipariş tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 7 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Değişim yapacağınız ürünü kırılıp, zarar görmeyecek şekilde korunaklı paketlemelisiniz. Kutu, kullanma kılavuzu, ambalaj ve şarj aleti gibi içerikleri, eksiksiz bize göndermelisiniz. Aksi durumda değişim talebiniz onaylanmayacaktır. Ürünün kutusu veya dış ambalajı kargo veya firma bantları ile sarılmış, üzerine yazı yazılmış, yıpranmış, kirletilmiş, yeniden satılabilirliğini kaybetmiş durumda ise değişim yapılamamaktadır. Hijyenik kullanım açısından uygun olmayan ürünler değişim yapılamaz. Bakım, sağlık ve kulaklık gibi ürün gruplarımız bu koşula dahildir.

Müşterilerimiz sipariş vermeden önce ürün hakkında tüm yazılı, görsel ve videolarda yer alan bilgilerden sorumludur. Beğenilmeme, vazgeçme gibi durumlarda  değişim yapılmamaktadır. Ürün ancak hasarlı, bozuk ve çalışamaz durumda ise değişim sağlanacaktır.   

ÖNEMLİ: Değişimde kargo ücretlerini müşterilerimiz karşılamaktadır. Bize gönderim sağladığınız ürün, yukarıdaki şartları sağlamadığı tespit edilirse, yine alıcı ödemeli olarak sizlere geri gönderilecektir.      

Ürün Değişimi Nasıl Yapabilirim?    

Talepleriniz ile ilgilil tüm başvurularınızı 0551 084 92 09 numaralı Whatsapp Hattımızdan veya İnstagram Dm üzerinden bizlere ulaşarak oluşturabilirsiniz. Değişim kodu iletişim kanallarımızdan paylaşılacaktır.    

Değişim Ürünümü Ne Zaman Geri Teslim Alabilirim?    

Talebiniz üzerinden edindiğimiz sorunların tespitleri saptandığında, yeni ürün 1-3 gün içerisinde tarafınıza ücretsiz olarak kargolanacaktır. Kargo süreçlerinin hızına bağlı olarak değişim ürününüzü sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışacağız. Süreç hakkındaki takip ve sorularınızı yine talep alanlarımızdan inceleyip iletebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz ürün, şartlarımıza uygun değil ve yeniden satılabilme durumunu kaybettiyse tarafınıza alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.


Aldığınız her ürün, tarafımızca değişim garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, tarafımıza başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.