Ücretsiz ve Aynı Gün Hızlı Kargo

Aynı Gün Kargo

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stoklarımızda olan ürünleri internet sitemizde satışa sunuyoruz. Bunun için elimizdeki ürün stokunu 7 gün 24 saat siz müşterilerimizin emrine sunuyor ve siparişlerinizi hafta içi saat 16:00’dan, Cumartesi günleri ise saat 13:00’den önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere, kargonun çalıştığı her gün belirtilen saatlerden önce sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler aynı gün adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda iki ile üç iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Türkiye’nin her noktasına siparişlerinizi ulaştırabilmek için sanalticaretiniz.com olarak Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip iki kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile çalışıyoruz.

Ücretsiz Kargo 

Sanalticaretiniz.com'dan yapacağınız 250₺ tüm alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR! Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz. Sanalticaretiniz.com siparişlerinizi Türkiye'nin her yerine güvenle ulaştırmaktadır. Bunun için Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip iki kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktayız. Bu iki kargo şirketinden herhangi birini tercih etmeniz durumunda tek yapmanız gereken sipariş adımları sırasında adres seçimi yaparken kargo şirketini seçmektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.